Biz, yayıncılıktan gelen 15 yıllık deneyimimizi teknoloji sevgimizle birleştiren dijital hayalperestleriz.

Türkiye’nin kendi alanlarında öncü dergilerini çıkardık, ülkemizin ve dünyanın önde gelen markaları için tasarımlar yaptık, içerik ürettik, çok sayıda yazılımı ve web sitesini Türkçeye kazandırdık. 2017’de Hayalet’i kurduk.

Yıllarca bilişim odaklı işler yapmanın bir getirisi olarak, teknolojinin her alanındaki yenilikleri takip etmeyi ve en kısa sürede uygulamaya geçirmeyi alışkanlık haline getirdik. Neredeyse dijital pazarlamanın doğuşundan beri sektördeyiz: İçerik pazarlaması, arama motoru optimizasyonu (SEO), sosyal medya, çevrimiçi reklamcılık, native reklam, e-posta pazarlaması gibi dijital pazarlamanın tüm bileşenleri hakkında deneyim sahibiyiz. Tüm bunları kendi projelerimizde kullanmakla kalmadık, haklarında makaleler yazdık ve sıkça kullanılan bazı ürünlerin Türkçe çevirilerini yaptık.

Basılı yayıncılık alanındaki tartışılmaz deneyimimiz sayesinde her türlü basılı projeyi baştan sonra yürütebiliyoruz. Dergi, gazete gibi içerik yoğun çalışmaların yanı sıra katalog, ilan, kurumsal kimlik, yaratıcı illüstrasyon gibi çalışmalara da imza atıyoruz.

Dergicilik kökenli, profesyonel yazar ve çevirmen ekibimiz özellikle teknoloji, otomobil, oyun ve müzik alanlarında deneyimli. Gerek basılı gerekse dijital yayınlar için içerik üretiyor, editörlük ve redaktörlük de yapıyoruz.

1999’da kurduğumuz ilk web sitesinden bu yana 100’e yakın web sitesinin gelişimine katkıda bulunduk. Farklı ölçeklerdeki birçok siteye teknik geliştirme, bakım ve danışmanlık hizmeti vermeye devam ediyoruz.

Klasik çevirinin ötesinde, teknik bilgi birikimi ve yerelleştirme deneyimi gerektiren yazılım ve web sitesi çevirisinde de uzmanız. Çevirilerimizi içeren bir arama motorunu, tarayıcıyı, sosyal ağı, güvenlik yazılımını veya mobil uygulamayı mutlaka kullandınız.

Video içerik üretmenin yanı sıra fotoğraf ve video çekim, düzenleme ve post prodüksiyon ihtiyaçlarınızı karşılayabiliyoruz.

İçinde olmaktan hep keyif aldığımız dünyalarda, yalnızca sevdiğimiz işleri yapıyoruz.

Hayal etmeyi ve üretmeyi seviyoruz. Biz Hayalet’iz.